خدمات ما

برای استفاده هریک از خدمات میتوانید پلن های مارا خریداری نمائید تا بتوانید از آنها استفاده کنید یا حتی میتوانید با خرید پلن های ماهانه خدماتی ارزانتری را استفاده نمائید.


در کلیه نقاط ایران

بیشتر

گفتار درمانی، کار درمانی <br/> در تهران و کرج

بیشتر


خدمات ویژه ما

خدمات پرستاری

فوتو تراپی

فیزیوتراپی

گفتار درمانی بلع درمانی

خدمات پرستاری

نمونه گیری آزمایشگاهی

خدمات مامایی

راهنمایی و مشاوره ی بهداشتی زنان و دختران

خدمات مامایی

روشهای آمادگی برای زایمان

خدمات پرستاری

مراقبت زخم و پانسمان

فیزیوتراپی

گفتار درمانی تکلم

خدمات مامایی

آموزش روشهای کاهش درد زایمان

فیزیوتراپی

اندام

خدمات پرستاری

سونداژ

خدمات پرستاری

اکسیژن تراپی

خدمات پرستاری

دادن دارو بصورت وریدی و عضلانی و رگ گیری

سوالات متداول

يك روز در هفته و تعطيلات رسمي ذكر شده در قرار داد اما در نهايت اگر موردي وجود داشته اشد كه به جز حالت هاي يالا باشد به صورت توافقي بين مراقب و مشرك در قرارداد ذكر خواهد شد.

نیروهای اسیست هوم که شامل پرستار سالمند، پرستار بیمار، پرستار کودک، نیروهای مراقبت و نگهداری و بهیار هستند، دوره های لازم برای امور مربوطه را گذرانده و عموما دارای سابقه کار می باشند. این نیروها مدارک و مجوزهای لازم برای احراز هویت و مسئولیت مربوطه را در اختیار شرکت قرار داده و اسیست هوم به طور پیوسته با پرستاران و خانواده های خدمت گیرنده در تعامل بوده و کیفت کا ر را مورد بررسی قرار می دهد.

بهیار به عنوان یکی از شاخه های خدمات پزشکی است که تلفیقی از دانش پرستاری و مهارتهای اخلاقی و عاطفی می باشد و وظایف بهیار در قالب شرح وظایف خاص خدمات بهداشتی درمانی و مراقبت از افراد بیمار، مصدومان، معلولان و افرادی که دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارند، در منازل شخصی، بیمارستان ها، مراکز نگهداری از سالمندان و غیره می باشد.