خدمات ما

برای استفاده هریک از خدمات میتوانید پلن های مارا خریداری نمائید تا بتوانید از آنها استفاده کنید یا حتی میتوانید با خرید پلن های ماهانه خدماتی ارزانتری را استفاده نمائید.


در کلیه نقاط ایران

بیشتر

گفتار درمانی، کار درمانی <br/> در تهران و کرج

بیشتر


خدمات ویژه ما

فیزیوتراپی

گفتار درمانی ذهنی

خدمات مامایی

آموزش روشهای کاهش درد زایمان

خدمات پرستاری

نمونه گیری آزمایشگاهی

خدمات پرستاری

مراقبت زخم و پانسمان

فیزیوتراپی

کار درمانی ذهنی

خدمات پرستاری

اکسیژن تراپی

فیزیوتراپی

خدمات توان بخشی

خدمات مامایی

روشهای آمادگی برای زایمان

خدمات پرستاری

دادن دارو بصورت وریدی و عضلانی و رگ گیری

خدمات مامایی

چک کردن سلامت مادر و کودک در طول بارداری ازجمله کنترل فشار خون و قند خون و....

خدمات مامایی

انجام آزمایشها و نمونه گیری های بانوان

فیزیوتراپی

اندام

سوالات متداول

يك روز در هفته و تعطيلات رسمي ذكر شده در قرار داد اما در نهايت اگر موردي وجود داشته اشد كه به جز حالت هاي يالا باشد به صورت توافقي بين مراقب و مشرك در قرارداد ذكر خواهد شد.

نیروهای اسیست هوم که شامل پرستار سالمند، پرستار بیمار، پرستار کودک، نیروهای مراقبت و نگهداری و بهیار هستند، دوره های لازم برای امور مربوطه را گذرانده و عموما دارای سابقه کار می باشند. این نیروها مدارک و مجوزهای لازم برای احراز هویت و مسئولیت مربوطه را در اختیار شرکت قرار داده و اسیست هوم به طور پیوسته با پرستاران و خانواده های خدمت گیرنده در تعامل بوده و کیفت کا ر را مورد بررسی قرار می دهد.

بهیار به عنوان یکی از شاخه های خدمات پزشکی است که تلفیقی از دانش پرستاری و مهارتهای اخلاقی و عاطفی می باشد و وظایف بهیار در قالب شرح وظایف خاص خدمات بهداشتی درمانی و مراقبت از افراد بیمار، مصدومان، معلولان و افرادی که دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارند، در منازل شخصی، بیمارستان ها، مراکز نگهداری از سالمندان و غیره می باشد.